JAK TO DZIAŁA

 

 
FILMY Z PRZYKŁADAMI
Cała wiedza, z której możesz korzystać występuje w postaci filmów zawierających przykłady rozwiązań konkretnych zadań. To najbardziej efektywna forma nauki, dodatkowo wsparta prostym, zrozumiałym językiem. Zanim przejdziesz do odtwarzania dowolnego filmu, możesz zapoznać się z krótkimi informacjami o nim (opis, czas trwania, skala trudności).

 

DOSTĘP DO FILMÓW
Dostęp do pełnych wersji wszystkich filmów w serwisie jest płatny. W ramach opłaty uzyskasz dostęp do WSZYSTKICH filmów umieszczonych W CAŁYM SERWISIE. Podstawową jednostką dostępu jest jedna godzina (60 minut). Możesz wykupić dowolną ilość godzin i odtwarzać w tym czasie dowolne filmy.

 

CZAS DOSTĘPU
Czas dostępu upływa tylko wtedy, gdy odtwarzasz dowolny film !! To innowacyjne rozwiązanie jest dla Ciebie szczególnie korzystne wtedy, gdy musisz na pewien czas przerwać naukę albo gdy zdecydujesz się podzielić naukę na mniejsze interwały czasowe. Możesz więc uczyć się w takim tempie, jakie najbardziej Ci odpowiada.

 

MAKSYMALNA WYGODA
Dla Twojej wygody, na każdej stronie jest widoczny licznik czasu pozostającego do wykorzystania na oglądanie filmów. Możesz więc łatwo planować naukę aby wykorzystać cały wykupiony czas dostępu. Ponadto, przed zakupem masz dostęp do darmowego fragmentu każdego filmu, aby upewnić się, czy odpowiada Ci prezentowany materiał oraz aby sprawdzić czy film płynnie odtwarza się na Twoim urządzeniu.

 

JAK KUPIĆ DOSTĘP
Jeśli chcesz skorzystać z dostępu do pełnych wersji filmów, kliknij przycisk CHCĘ KUPIĆ CZAS DOSTĘPU DO FILMÓW, który jest umieszczony w prawej części każdej strony, pod menu. Otworzy się wówczas strona płatności, gdzie będziesz mógł określić ilość kupowanego czasu dostępu oraz skorzystać z kodu rabatowego (jeśli będziesz go posiadać). Kolejne strony przeprowadzą Cię przez proces płatności. Zapłacić możesz błyskawicznym przelewem
e-mail (PayPal) lub błyskawicznym przelewem bankowym. Po zaakceptowaniu transakcji, w krótkim czasie (zwykle krótszym, niż minuta) otrzymasz mailem stosowne powiadomienie o aktywowaniu pełnego dostępu do serwisu. Przejdź potem do serwisu i odśwież okno przeglądarki. Aby odtworzyć wybrany film, kliknij na obrazek przy opisie danego przykładu i uruchom odtwarzacz z filmem. 
Pamiętaj – w każej chwili możesz zatrzymać odtwarzanie filmu i przerwać zużywanie wykupionego czasu dostępu.

 

JAK MIEĆ TAŃSZY DOSTĘP
Jeśli chcesz mieć tańszy dostęp, zachęć inną osobę do skorzystania z naszych kursów. Podaj jej swój adres e-mail – ten, którego używasz do logowania się. Gdy polecona przez Ciebie osoba zakupi dostęp do serwisu, będziesz mieć do dyspozycji 30 minut dodatkowego czasu dostępu GRATIS. Podobnie skorzysta osoba przez Ciebie polecona, a więc będzie mieć powód aby przy zakupie podać Twój adres e-mail jako osoby polecającej.

Gratisowy czas dostępu doliczymy Ci automatycznie przy okazji Twojego najbliższego zakupu.
W ten sposób możesz uczyć się ZNACZNIE TANIEJ !!

 

DLACZEGO WARTO?
Warto uczyć się z naszych materiałów video ponieważ:

  • cały materiał jest przedstawiony w postaci przykładów, gdzie w sposób zrozumiały, prostym językiem wyjaśniane są poszczególne etapy prowadzące do rozwiązania zadań
  • w każdym przykładzie tłumaczone jest krok po kroku co jest robione i dlaczego. W ten sposób łatwo zrozumiesz  jak rozwiązać każde podobne zadanie
  • jeśli czegoś nie zrozumiesz za pierwszym razem, możesz potrzebny fragment lub cały film odtwarzać wielokrotnie
  • uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz – nie musisz brać tradycyjnych korepetycji i płacić dużych pieniędzy. Nie musisz tracić czasu, energii i pieniędzy na dojazd
  • uczysz się w każdych okolicznościach – komputer stacjonarny, tablet, smartfon – wykorzystasz dowolne z tych urządzeń
  • każda lekcja jest wyłącznie do Twojej dyspozycji, a więc możesz w pełni skoncentrować się na tym, czego chcesz się nauczyć
  • uczysz się we własnym tempie. Możesz robić przerwy jeśli to sprzyja Twojemu sposobowi nauki
  • zawsze wykorzystasz 100% zakupionego czasu odtwarzania. Niespodziewani goście lub zmęczenie już nie są problemem. Wystarczy zatrzymać odtwarzanie filmu i wrócić do niego w dogodnym momencie, nie tracąc ani chwili z zakupionego czasu odtwarzania.
  • tradycyjne korepetycje z oferowanego tu zakresu wiedzy, kosztują od 40 do 80 złotych za godzinę. Korzystając z naszego serwisu ponosisz ułamek kosztów tradycyjnych korepetycji – nasze kursy to po prostu bardzo tanie nauczanie!

 

 

Copyright © 2015   WOMAT   |   Wszelkie prawa zastrzeżone